İletişimSite HaritasıEnglish  

Teknik Servisimiz

Radikal Ltd. Şti. olarak farkımız, uzman teknik ekibimizle birlikte müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli servis hizmeti sağlamayı garanti etmeyi ilke edinmiş olmamızdır.

Yıllardır bünyemizde bulundurduğumuz uzman mühendis ve tekniker kadrosu ile teknik hizmet ve satış sonrası servis alanında ayrıcalıklı bir firma olma özelliğini taşıyoruz.

Uzun yılların vermiş olduğu birikim ve farklı hizmet anlayışı sayesinde başarılı servis hizmetlerini sunar ve bunun devamını sağlamak amacı ile yeniliklere açık kalarak yatırımlarımızı bu yönde sürdürürüz.

Radikal Ltd. Şti., servis anlayışını kişilere bağımlı kılmakla ve sadece söylemlerde en iyi olmakla yetinmez. Yedek parça desteği, devamlılığı, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi hedefler ve bu doğrultuda sizlerin katkıları ile hedeflerine yön verir.

Her türlü donanım ve yedek parçalarıyla konusunda uzman olan Radikal Ltd. Şti. Teknik Servis Ekibimizin en önemli hedefi; müşteri memnuniyetini sonuna kadar desteklemek ve arttırmak olup bunu gerçekleştirmek için Türk Standartları Enstitüsü onayı ile servis, bakım ve onarım hizmetlerinde kaliteyi hedef edinmiştir.


Arızalı ürün(ler)inizi Radikal Ltd. Şti.'ne göndermeden önce "Arıza Bildirim Formu" doldurup imzaladıktan sonra arızalı ürün(ler) ile beraber gönderiniz.

Not: Arıza Bildirim Formumuzu dilerseniz dijital ortamda da doldurabilirsiniz. Ancak dijital ortamda dolduracağınız formu kaydedemeyeceğinizden dolayı formu doldurduktan sonra yazdırmanız gerekmektedir.

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Haberler
Haberler
Studio Planner 2019
 

Geleneksel Studio Planner 2019 çıktı!

Tascam Model 24 Çıktı
 

Canli sahne veya stüdyo prodüksiyonları için TASCAM, Model 24 ile geri döndü

TVlogic Görüntü Teknolojileri Seminerini
 

Radikal Elektronik organizasyonuyla TVLogic tarafından verilen görüntü teknolojileri semineri, 07.Aralık.2017 tarihinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Prof. Sami Şekeroğlu Sinema-TV Merkezi ev sahipliğinde yapıldı.

Tüm Haberler>>

Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye