İletişimSite HaritasıEnglish  

Garanti Politikamız

Satışını yaptığımız ürünlerin hepsi Üretici firma veya Radikal Ltd. Şti. tarafından 2 yıl garantilidir.

Ancak bazı aksesuar, hoparlör, tweeter, eğitim CD'leri, anfi veya benzeri mekanik ürünler dış etkenlere karşı korumasız olduğundan sadece teslim aldığınız anda arızalı çıkarsa onarım/değişim yapılır. Teslimden sonra çıkan arızalarda, garanti kapsamında tamir yapılabilmesi için Teknik Servis raporu gerekmektedir.
Ürünün beraberindeki Faturasını veya varsa Garanti Belgesini saklayınız (Fatura garanti belgesi yerine geçerlidir).

1- Garanti kapsamı: Garanti süresi içerisinde kendiliğinden oluşan ya da üretimden kaynaklanan arızaların bakım onarımını Radikal Ltd. Şti. karşılar.

2- Arızalı ürün eğer teslimat sonrası tespit edilmişse, ürünün depoya teslimatı (tamir, bakım ya da değişim için) depodan geri teslim alınması ya da gönderi masrafı tüketiciye aittir.

3- Ürünlerimize Radikal Ltd. Şti. profesyonel teknik görevlilerinden başkası onarım ve benzeri müdehalelerde bulunması halinde, ürün garanti kapsamı dışına çıkar.

4- Ürünlerde kullanıcı hatalarından meydana gelen tüm hasarlar ya da ürünlerin maksadı dışında kullanılmasından doğan arızalar, ürünü garanti kapsamı dışına çıkarır.

5- Ürünün arıza ya da eksiği tüketiciye kargo firmasının teslimatı sırasında tesbit edilmişse, tüketici teslimat fişini imzalamadan önce firmamızı aramalıdır . Müşteri, arıza için kargo görevlisine tutanak tutturmalıdır. Bu gibi hallerde müşteri eksik ya da arızalı gelen ürünü teslim almaz.

 

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Haberler
Haberler
IFBlue - Yeni nesil IFB alici
 

IFBlue alıcılar, her seviyeden kullanıcı için basitlik ve esneklik sağlar. Kompakt boyutunun yanısıra kusursuz perfomans ve kullanım rahatlığı sunar. Dock şarj özelliği ve şarj edilebilir piller ile günlük kullanımlarını kolaylaştırır. Programlanabilir 10 frekans modu sette veya stüdyoda esneklik kazandirir.

StudioPlanner 2023
 

Geleneksel Studio Planner çıktı! 2023’e özel...

Pro Tools | Carbon
 

O anı yakalamak için.. Yeni Pro Tools | Carbon !

Tüm Haberler>>

Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye