İletişimSite HaritasıEnglish  

  German Maestro

  German Maestro, kulaklık ve kulaklıklı mikrofon (headset) konusunda uzmanlaşmış bir Alman şirketidir. Şirketin tasarım ve üretimi tamamen sağlamlık üzerine kurulmuştur. Tüm kulaklık ve kulaklıklı mikrofonlarda kırılmazlık için çelik başlık kullanılmaktadır. Ürünler sağlamlığı kadar yumuşak yapıdaki kulak ve başlık pedleri ile de dikkat çekmektedir. German Maestro ürünleri, okullar, dil laboratuvarları ya da  müzik dinletme imkanı sunan müzik mağazaları gibi sürekli kullanım alanlarında bile uzun yıllar kullanılabilir.

  Alman kalitesi ve el işçiliğiyle üretilen German Maestro ürünleri, kullanıcılara senelerce sorunsuz hizmet vermek için tasarlanmışlardır. German Maestro ürünleri dünya çapında bir çok ülkede bilinmekte ve ses eleştirmenleri tarafından takdir edilmektedir.


  *Üretici sitesine gitmek için lüften logoya tıklayınız.

   

  German Maestro Kulaklık kataloğu İngilizce         German Maestro Headphones Catalog(3mb)

   

   

  Üye Girişi
  Üye Olmak İçin Tıklayınız
  Arama
  Haberler
  Haberler
  IFBlue - Yeni nesil IFB alici
   

  IFBlue alıcılar, her seviyeden kullanıcı için basitlik ve esneklik sağlar. Kompakt boyutunun yanısıra kusursuz perfomans ve kullanım rahatlığı sunar. Dock şarj özelliği ve şarj edilebilir piller ile günlük kullanımlarını kolaylaştırır. Programlanabilir 10 frekans modu sette veya stüdyoda esneklik kazandirir.

  StudioPlanner 2023
   

  Geleneksel Studio Planner çıktı! 2023’e özel...

  Pro Tools | Carbon
   

  O anı yakalamak için.. Yeni Pro Tools | Carbon !

  Tüm Haberler>>

  Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
  LuckyEye