İletişimSite HaritasıEnglish  

  German Maestro

  German Maestro, kulaklık ve kulaklıklı mikrofon (headset) konusunda uzmanlaşmış bir Alman şirketidir. Şirketin tasarım ve üretimi tamamen sağlamlık üzerine kurulmuştur. Tüm kulaklık ve kulaklıklı mikrofonlarda kırılmazlık için çelik başlık kullanılmaktadır. Ürünler sağlamlığı kadar yumuşak yapıdaki kulak ve başlık pedleri ile de dikkat çekmektedir. German Maestro ürünleri, okullar, dil laboratuvarları ya da  müzik dinletme imkanı sunan müzik mağazaları gibi sürekli kullanım alanlarında bile uzun yıllar kullanılabilir.

  Alman kalitesi ve el işçiliğiyle üretilen German Maestro ürünleri, kullanıcılara senelerce sorunsuz hizmet vermek için tasarlanmışlardır. German Maestro ürünleri dünya çapında bir çok ülkede bilinmekte ve ses eleştirmenleri tarafından takdir edilmektedir.


  *Üretici sitesine gitmek için lüften logoya tıklayınız.

   

  German Maestro Kulaklık kataloğu İngilizce         German Maestro Headphones Catalog(3mb)

   

   

  Üye Girişi
  Üye Olmak İçin Tıklayınız
  Arama
  Haberler
  Haberler
  Studio Planner 2019
   

  Geleneksel Studio Planner 2019 çıktı!

  Tascam Model 24 Çıktı
   

  Canli sahne veya stüdyo prodüksiyonları için TASCAM, Model 24 ile geri döndü

  TVlogic Görüntü Teknolojileri Seminerini
   

  Radikal Elektronik organizasyonuyla TVLogic tarafından verilen görüntü teknolojileri semineri, 07.Aralık.2017 tarihinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Prof. Sami Şekeroğlu Sinema-TV Merkezi ev sahipliğinde yapıldı.

  Tüm Haberler>>

  Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
  LuckyEye