İletişimSite HaritasıEnglish  

  Aeta

  Merkezi Fransa'da olan AETA ses(audio) sistemleri, portatif ses kayıt cihazları, mikserler ve gelişmiş ses kodekleyicileri alanında dünya çapında faaliyet gösteren, pazarın önde gelen firmalarındandır. Altyapısı, medyada kullanılan her tür veri transferini karşılamak amacıyla kurulmuştur. Sürekli gelişime ve değişime olan güçlü bağlılığı ile AETA, pazarın oluşmasına öncülük ettiği gibi bugünde pazara liderlik etmektedir. Network üzerinden ses iletimini(Audio over IP) bulan ekibin kurucu ortaklarından olan AETA, EBU standartlarında IP üzerinden veri taşıyan dünya çapındaki üreticilere öncülük etmektedir.

  ENG ürünlerinin haricinde, AAS (AETA Audio Systems) geniş kodek yelpazesiyle tanınır. Bu kodekler uzak bir noktadan, başka bir noktaya yayıncılık kalitesinde ses iletmek için PSTN, ISDN, GSM, Inmarsat ve IP protokollerini kullanır. Kodekler, sesi bu protokoller aracılığı ile sıkıştırır, kodlar, farklı ağlar üzerinden iletir ve kodladığı sesi çözümler.

   *Üretici sitesine gitmek için lütfen logoya tıklayınız. 

   

   AETA Scoop5 S Brochure             AETA Scoop5 S      
  AETA Scoopy + HD Brochure       AETA Scoopy + HD

   

     

  Üye Girişi
  Üye Olmak İçin Tıklayınız
  Arama
  Haberler
  Haberler
  Studio Planner 2019
   

  Geleneksel Studio Planner 2019 çıktı!

  Tascam Model 24 Çıktı
   

  Canli sahne veya stüdyo prodüksiyonları için TASCAM, Model 24 ile geri döndü

  TVlogic Görüntü Teknolojileri Seminerini
   

  Radikal Elektronik organizasyonuyla TVLogic tarafından verilen görüntü teknolojileri semineri, 07.Aralık.2017 tarihinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Prof. Sami Şekeroğlu Sinema-TV Merkezi ev sahipliğinde yapıldı.

  Tüm Haberler>>

  Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
  LuckyEye