İletişimSite HaritasıEnglish  

Wohler'den çift girişli SD/HD LCD monitörler

Wohler'in çok ekranlı HD monitor ailesi olan RM serisine yeni eklenen RMT-150-SD ve RMT-170-HD tek ekran monitörleri, aynı performans ve özelliklere ek olarak, çift giriş, dalga biçimi ekranı ve sekiz kanal ses bar grafik özelliklerini de sunmaktalar.
 
Yeni monitörler kompozit / S-video / komponent (HD/SD) ve VGA/DVI-D/HDMI video özelliklerini sunarken, RMT-150-SD iki SD-SDI giriş ve bir adet aktif SD-SDI "loop-through" çıkış ve RMT-17-HD ise iki adet otomatik algılamalı HD-SDI giriş ve bir adet HD/SD-SDI aktif "loop-through" çıkış ile geliyor.
 
Kapsamlı çözümler için dizayn edilmiş olan her iki RMT monitör, dahili NTSC ve PAL otomatik algılama özellikleriyle yüksek çözünürlüklü görüntüleri desteklemekle birlikte, VU metre üzerinden sekiz kanal PPM, IMD, güvenli alanlar, çerçeve işaretleri, "cropping", değiştirilebilir görüntü oranları ve dahili renk çubuklarının görüntülenmesine imkan verir.
 
RMI-150-SD
Wohler ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayarak web sitemizdeki ilgili kısmı ziyaret edebilir, veya bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.


Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye