İletişimSite HaritasıEnglish  

Tata Sky DTH servisi Wohler izleme sistemlerine emanet

TATA Grup ve STAR ortaklığı olan Tata Sky, Hindistan genelinde 3 milyondan fazla bağlantı noktasına 170 kanal DVD kalitesinde görüntü ve CD kalitesinde sesle hizmet veren direct-to-home (DTH) uydu televizyon servisini izlemek için Wohler'i seçti.

Hindistan'daki en hızlı büyüyen DTH sağlayıcı olan Tata Sky müşterilerine sunduğu hizmeti geliştirirken, hizmetinin kalitesini uplink, downlink, ana kumanda ve vericiler gibi kritik noktalarda bulunan değişik Wohler modellerinin yaptığı izlemelerle takip ediyor.

Tata Sky'ın Yeni Delhi tesisinde sekiz adet AMP1-S8SDA (sekiz kanallı çok formatlı ses monitörü), dört adet AMP1-VS, 1 adet AMP1A-LP, dokuz adet AMP1A (iki kanallı stereo ses monitörü), dört adet AMP1A-LP10S (10 stereo analog girişe kadar destekler) ve iki adet LM26-24 (24 kanal seviye ölçer) bulunuyor. Bütün Wohler sistemleri, uygun fonsiyonelliği kompakt tasarımla sunuyorlar. Örneğin, AMP1-S8SDA yüksek kalite ses izleme, işleme ve SDI bit akışından sekiz kanala kadar izlemeyi, iki set dört AES/EBU çiftli sinyal (dengeli ve dengesiz), veya sekiz dengeli analog kanal olarak, ve sadece 19", 1U rack boyutlar içerisinde sunuyor.

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye