İletişimSite HaritasıEnglish  

Audio-Technica'dan PLASA Focus'ta yeni ürünler

14.Nisan.2009 Audio-Technica, PLASA Focus'ta 20 ve 40 serisi yeni stüdyo mikrofonları, geniş diyaframlı kapasitif, ekonomik AT2035 ve AT2050'nin, yüksek performanslı kardiyot AT4021'nin ve çok yönlü kapasitif AT4022'nin tanıtımı gerçekleştirecek.

Her iki 20 serisi miktrofon "side-address" model olup, kardiyot AT2035 ses kaynaklarının izolasyonu için dizayn edilmişken, AT2050 ise omni, kardiyot ve sekiz şeklinde (figure-of-eight) polar yapılardan kullanım için istenilenin seçilebilme özelliğine sahiptir. Ömür boyu garantili olan 40 serisi mikrofonlar hassasiyet ve doğal yansıma aktarımı için uygundurlar, ve akustik telli ve vurmalı çalgılarla kullanımda çok iyi sonuç verirler.

BP4071 (BP4071L olarak uzun versiyonu da mevcuttur) ve BP4073 yayın ve yapım alanındaki yeni modeller. Yayın, film ve tiyatro uygulamalarında odaklanmış algılama için dizayn edilmişlerdir. Yeni yayın ve yapım mikrofonlarının yenilikçi yapıları kendilerinden %50'ye kadar daha uzun mikrofonlarla değişik yönlülük seviyelerinde rahatlıkla rekabet edebilmelerini sağlar.

Audio-Technica'nın yeni ATH-M35 monitor kulaklığı stüdyo dışı kayıtlar, yayın ve canlı konser kayıtlarında kullanım için tasarlanmıştır. Özellikle uzun süreli kullanımlarda iyi performans vermek üzere dizayn edilmiştir. Katlanabilir olması ve dayanıklı saklama kesesi, kulaklığın dayanıklılığını arttıran ve ömrünü uzatan önemli özellikler arasında yer alıyor.

 

 

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye