İletişimSite HaritasıEnglish  

3000 adet AudioTechnica mikrofonu, tarihin ilk %100 5.1 sesle yayınlanan Olimpiyat yayınını mümkün k

Vancouver'da düzenlenen 2010 Kış Olimpiyatları Audio Technica ile olimpiyat tarihinde ilk kez 5.1 surround ses ile yayınlanıyor. Bu zorlu işin üstesinden gelebilmek için, prodüksiyon esnasında 3000'den fazla Audio-Technica mikrofon kullanılıyor.

NBC,HD yayınları için tam surround sese sahip, bir çok Audio Technica mikrofon, kulaklık ve benzeri ürünlerden faydalanıyor. Bunların arasında, surround ses yayını için büyük salonlarda 5.1 ses yatağı sunan kondansatör mikrofon AT405 ile; birincil kamera mikrofonu olarak görev yapan olan BP4027 stereo tüfek ("shotgun") mikrofon ön sıralarda bulunuyor. Bunun yanında, AT825 X/Y stereo saha kayıt mikrofonu ve AT892 MicroSet, çok-yönlü kondansatör kafa mikrofon organizasyonda kullanılan diğer modeller arasında yer alıyor.

Ev sahibi şehir'de, her biri farklı mikrofon kurulumları gerektiren bir çok farklı ses ortamı bulunuyor. Etkinlikler sırasında, "surround" ses alabilmek için, hazırlıktan kalabalığın sesine kadar, 5.1 "surround" sese dahil edilecek bir çok farklı bölüm bulunuyor.

Ek olarak, buz hokeyi karşılaşmalarındaki sesleri yakalayabilmek için her biri kendilerine özel "body-pack"lere sahip olan Audio Technica'nın AT898 yan-minyatür ("subminiatür") yaka mikforonları ve bunun yanında 48 kanala kadar eş-zamanlı, kablosuz olarak çalışan özel A-T "boundary" mikrofonlar kullanılıyor.

Audio Technica'nın web sitemizdeki marka sayfasını ziyaret etmek için buraya tıklayın.Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye