İletişimSite HaritasıEnglish  

K-Tek HDV Kameralar için yeni montaj aksesuarları sunuyor

Merkezi Los Angeles'ta bulunan, lider audio ve video montaj aksesuarları üreticilerinden biri olan K-Tek, kompakt HDV video kameralar için hazırladığı yeni montaj aksesuarları yelpazesini tanıttı.

K-Tek, artık güç ve montaj kurulumu açısından kameradan destek alan mikrofonlar, "onboard" ışıklar ve portatif LCD monitörler gibi aksesuarların bulunduğunun altını çizdi. Genellikle çekim yapanlar, tüm bu aksesuarların, ufacık kamera ve montaj aparatı ("shoe") üzerine montajı konusunda problem yaşıyor. Ancak K-Tek bu sorunu yeni K-serisi montaj aksesuarları ile çözüme kavuşturuyor.

Yeni K-Tek Shoe Bridge (K-BRG) kullanıcılara, bir çok aksesuarın monte edilebilmesini olanaklı kılan, ve kameranın 4in. üzerine oturan 6.5 in'lik bir Shoe Bridge sunar. "Offset Shoe Step Adapter" (K-SSA), kamera montaj aparatını ("shoe"), dikey olarak 2.6 in, ve kameranın önüne veya arkasına doğru 2.25 in hareket ettirerek yeniden konumlandırır.

Şirket ayrıca, var olan bir mikrofonun klembini standart bir 3/8 in.'e dönüştüren bir Evrensel Kamera Klemp Adaptör Kiti (K-CA) sunmaktadır. K-CA, bir DV video kaydedicisini bir "shock mount" veya bir mikrofon süspansiyonu eklemek için maliyet-tasarrufu sağlayan etkin bir yöntemdir.


K-Tek hakkında daha fazla bilgi için; yukarıda yer alan marka logosuna tıklayarak K-Tek'in resmi sitesine gidebilir, (212) 259 7971 no'lu telefondan Radikal Elektronik'i arayabilir, veya buraya tıklayarak K-Tek'in sitemizdeki sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye