İletişimSite HaritasıEnglish  

Radikal Ltd. Şti. beş ayrı alanda faaliyet göstermektedir.

Radyo ve TV Yayıncılığı

 


Radyo ve TV Yayıncılığı alanında sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesi, mikrofondan ses kartına, kablo-konnektörden yayın mikserine, kameradan video mikserine, stüdyo mobilyasından "on-air" ışığına, RDS kodlayıcılardan yayın ölçüm cihazlarına kadar yüzlerce ürünü kapsamaktadır.

Yerel veya ulusal, her türlü ihtiyaç ve bütçeye hitab eden, tümü yayın kalitesindeki ürün çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgiye markalar ve ürünler sayfasından ulaşabilirsiniz.

 
» Detaylı bilgi edinin

Müzisyenler ve DJ'ler

 


Sahip olduğumuz engin bilgi ve deneyimlerimizi müzisyen ve Dj'ler ile de paylaşıyor ve onların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için geniş ürün seçenekleri sunuyoruz. Müzisyen ve DJ'ler, detay olarak nitelendirilebilecek bir konnektörden dijital ses mikserlerine, çeşitli tipte profesyonel kulaklıktan efekt prosesörlerine, stüdyo mikrofonlarından DVD master kaydedicilerine kadar bir çok ürüne Radikal üzerinden ulaşabilmektedir.
 
Her türlü ihtiyaç ve bütçeye uygun, hepsi profesyonel kalitedeki ürün çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgiye markalar ve ürünler sayfasından ulaşabilirsiniz.

 
» Detaylı bilgi edinin

Profesyonel Stüdyolar

 


Profesyonel Stüdyolar alanında sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesi, mikrofondan ses kartına, kablo-konnektörden ses mikserine, kameradan video mikserine, efekt prosesörlerinden video server'larına kadar yüzlerce ürünü kapsamaktadır.

Küçükten büyük ölçeğe, her türlü müzik kayıt veya film/reklam post stüdyosu için değişen ihtiyaç ve bütçeye uygun, tümü profesyonel kalitedeki ürün çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgiye markalar ve ürünler sayfasından ulaşabilirsiniz.

 
» Detaylı bilgi edinin

Seslendirme & PA

 


Seslendirme & PA alanında sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesi, amfiden hoparlöre, mikrofondan ses kartına, kablo-konektörden ses mikserine kadar yüzlerce ürünü kapsamaktadır.

İster basit bir ses sistemi, ister bir konferans merkezi, küçük ölçekten büyük ölçeğe kadar her türlü ihtiyaç ve bütçeye uygun, tümü profesyonel kalitedeki ürün çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgiye markalar ve ürünler sayfasından ulaşabilirsiniz.

 
» Detaylı bilgi edinin

Özel Uygulamalar

 


"Özel Uygulamalar" kapsamına girenler:

  • Radyo-TV yayıncıları, profesyonel stüdyolar, seslendirme & PA, müzisyenler ve DJ'ler alanlarında yer almayan tüm uygulamalar.

Örnek olarak:

  • Belediyeler,
  • Sağlık kurum & kuruluşları,
  • Havalimanları,
 
» Detaylı bilgi edinin
Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Haberler
Haberler
Studio Planner 2019
 

Geleneksel Studio Planner 2019 çıktı!

Tascam Model 24 Çıktı
 

Canli sahne veya stüdyo prodüksiyonları için TASCAM, Model 24 ile geri döndü

TVlogic Görüntü Teknolojileri Seminerini
 

Radikal Elektronik organizasyonuyla TVLogic tarafından verilen görüntü teknolojileri semineri, 07.Aralık.2017 tarihinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Prof. Sami Şekeroğlu Sinema-TV Merkezi ev sahipliğinde yapıldı.

Tüm Haberler>>

Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye